75 Mall Live Search
07:59 / E Premte, 09 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Në 10 vjetorin e pavarësisë, lajmërohet ish-presidenti Sejdiu

Ish-Presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu mban një ligjëratë me temë “Shtet ndërtimi i Republikës së Kosovës dhe roli i shteteve shqiptare në Ballkan dhe Evropë”.

Ligjërata e cila organizohet me rastin e shënimit të dhjetë vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës dhe shënimit të vitit mbarëkombëtar të Skenderbeut, do të mbahet në Kolegjin e Menaxhmentit Internacional “Globus”, duke filluar nga ora 17:00.

Temat: