20:24 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Ish-presidenti Sejdiu shkon i vetëm në stadium

Ish- presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu ka shprehur interesim për të parë nga afër ndeshjen e futbollit mes Kosovës dhe Maltës.

Sejdiu ka zgjedhur të shkojë i vetëm në stadiumin “Fadil Vokrri”, transmeton Indeksonline.

Ndeshja në fjalë, pritet të nisë brenda pak minutash. /Indeksonline/