11:12 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018

Me flokë të shprishura dhe veshje pa stil, aktorja e njohur ia huq këtë herë

Është një aktore mjaftë e suksesshme, por Linda Jarani komentohet shumë edhe për linjat e saj.

Aktorja e cila ishte pjesë e sezonit të parë të serialit ‘O sa mirë’, nuk i lë anash asnjëherë edhe imazhet provokuese në të cilat shfaqet edhe me shumë stil, shkruan Indeksonline.

Por, këtë herë aktorja nuk ishte në elementin e saj më të mirë, derisa publikojë një imazh në të cilin dukja e saj ka lënë shumë për të dëshiruar.

Ndryshe, aktorja po vazhdon angazhimet me projekte filmike dhe në teatër./Indeksonline/

Temat: