21:36 / E Mërkurë, 01 Maj 2019 / indeksADMonline

Në ditën e veçantë të tyre, Jonida Maliqi falenderon prindërit

Jonida Maliqi është në përgatitjet e fundit për ta përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion.

Artistja që shuhet për vokalin dhe stilin e veçantë, shpesh ka treguar edhe anën e mirë të saj, atë të kujdesit dhe dashurisë së pakusht, veçmas ndaj prindërve.

Së fundmi ajo shfaqet plot ëmbëlsi në mes dy prindërve të saj, teksa ka uruar ata në përvjetorin e tyre të martesës me këto fjalë emocionuese:

Si sot 42 vjet me pare prinderit e mi kurorezuan dashurine e tyre te pashtershme ne martese❤️Ju dua shume dhe faleminderit qe me sollet ne jete e na rritet me aq shume dashuri e perkushtim mua dhe Xhilden.