22:39 / E Hënë, 04 Korrik 2022 / gjelbra k

Në këtë kanal Kosovar do të transmetohet ndeshja e Champion Ligës, Ballkani-Zalgiris

Kampioni aktual i Kosovës Ballkani, nesër do të luaj ndeshjen e pare kualifikuese për Champions Ligë, ndaj skuadrës së Zalgirisit.

Ndeshja do të filloj në ora 20:00, dhe zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, transmeton Indeksonline.

Kjo ndeshje është e vlefshme për fazën e kualifikimit për UEFA Champions League.

Ndeshja mes Ballkanit dhe Zalgirisit  do të transmetohet live në platformën Art Motion./Indeksonline/