16:15 / E Martë, 27 Shtator 2022 / Gjelbrim

Në këtë kanal televiziv mund ti shikoni ndeshjet Kosovë – Qipro dhe Shqipëri – Island

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll sot do të luaj ndeshjen e fundit të këtij edicioni në Ligën e Kombeve kundër Qipros.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin ‘’Fadil Vokrri’’ në Prishtinë më fillim nga ora 20:45, shkruan IndeksOnline.

Tifozët te cilët nuk mund të jenë present në stadium, ndeshjen mund ta shikojnë në televizionin Klan Kosova.

Në ditën e sotme luan edhe Kombëtarja e Shqipëris kundër islandës.

Këtë ndeshje mund ta ndiqni në platformën ArtMotin në kanalin ART Sport 2./IndeksOnline/