19:33 / E Premte, 30 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Në ‘luftë’ me borën, ja disa metoda për të evituar borën këtë vit

Bora shpesh mund të jetë edhe një problem i madh në stinën e dimrit.

Të hiqni atë nga rruga dhe nga veturat mund të jetë njëra nga gjërat më të vështira.

Më shumë keni disa “hile” se si ta largoni atë pa shumë mundim./Indeksonline/

Temat: