16:27 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Në prag të festave të nëntorit, dy ish-presidentët darkojnë në Llap

Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu dhe ish-presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu kanë zgjedhur pikërisht komunën e Podujevës për të kaluar një ditë vikendi.

Moisiu dhe Sejdiu po qëndrojnë në një nga restorantet në periferi të Podujevës, për të darkuar të shoqëruar nga bashkëshortet, transmeton Indeksonline.

Sigurisht janë pikërisht festat e nëntorit që kanë bërë bashkë dy ish-presidentët./Indeksonline/