09:42 / E Martë, 04 Shtator 2018 / indeksADMonline

LIVE/ Në pritje të seancës

Deputetë të partive të pozitës janë të pranishëm në seancën e sotme të Kuvendit.

Ndërsa, ende nuk ka nisur seanca ku pritet të votohet Ekipi i ri Unitetet për bisedimet ndërmjet Kosovës dhe Serbisë.  Për votimin e këtij ekipi, sipas gjitha gjasave, nuk do të ketë kuorum.

Pamje, Indeksonline:


Temat: