23:00 / E Enjte, 26 Nëntor 2020 / Blerim

Nën tingujt e këngës, “Kreshtat e Kosovës” – Ismet “BABA” i frymëzon futbollistët e tij

Trajneri i Ballkanit të Suharekës, Ismet Munishi, dallohet për surprizat e çuditshme dhe situatat që ai i krijon nuk i bën asnjë trjaner tjetër në Kosovë.

Sot pas fitores ndaj Drenicës në 1:2, ka postuar një video në profilin e tij në “Facebook”, ku shihet se si frymëzon futbollistët e tij, shkruan IndeksOnline

Nën tingujt e kënkës, “Kreshtat e Kosovës”, Munishi duket se i frymëzon futbollistët e tij që të fitojnë ndeshjet, e që këtë deri me tani po e bënë më së mire, pasi Ballkani aktulaisht ndodhet në vendin e parë me plotë 32.