22:40 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Nëna e Rita Orës në të bardha, elegante dhe me stil

Nëna e Rita Orës është goxha aktive në rrjetet sociale dhe është mjaft e komentuar për dukjen e saj.

Nëna e yllit kosovar të muzikës botërore, Rita Ora shfaqet përherë sharamante dhe atraktive dhe e tillë ishte edhe në paraqitjen e radhës, shkruan Indeksonline.

E veshur e tëra në të bardha në një fustan të gjatë të kombinuar me çizme me të njëjtën ngjyrë, Vera dukej për mrekulli.

Ndryshëm, Vera ishte prezentë së bashku me Ritën në mbrëmjen humanitare të organizuar nga Princ William./Indeksonline/

Mos i humb