18:45 / E Mërkurë, 07 Mars 2018 / indeksADMonline

Nënë e bijë sa të ëmbla, Shyhretja me Engjëllushen shkëlqejnë

Engjëllushe Salihu përveç aktive në skenën muzikore, ajo aktive është edhe në rrjetet sociale.

Ajo shpesh poston foto familjare duke shpërfaq dashurinë dhe ëmbëlsinë e saj, përcjell Indeksonline.

Së fundmi ajo në llogarinë sociale Instagram ka postuar një fotografi me nënën e saj, Shyhreten.

Ajo çka bie në sy në këtë foto është ngjashmëria e tyre, si dhe nënë e bijë pa dyshim po shkelqjnë./Indeksonline/