11:02 / E Shtunë, 08 Gusht 2020

Nënë e pesë fëmijëve, si me i pas 18 vjet!

Wanda Nara dhe Mauro Icardi janë një nga çiftet më të komentuara. Reagimet e çiftit në daljet publike, nuk i lanë shije të mirë tifozëve të Interit, ekip ku argjentinasi kaloi gjashtë vite të karrierës. E për këtë shkak ai u transferua në Paris në radhët e Paris Saint Germain.

Mirëpo duket se dyshja po e shijon qëndrimin në qytetin e “dashurisë” dhe kjo dëshmohet dhe nga fotot që ata kanë hedhur në rrjete sociale.

Çifti prej kohësh i ka sheshuar të gjithë barrierat dhe duket se nuk i bëjnë përshtypje komentet negative. Kjo u pa në kohën kur ato pozuan tërësisht nudo dhe sharjet e fyerjet në drejtim tyre ishin të shumta.

Nëna e 5 fëmijëve nxjerr fotot intime nga...(FOTO)
Nëna e 5 fëmijëve nxjerr fotot intime nga...(FOTO)
Nëna e 5 fëmijëve nxjerr fotot intime nga...(FOTO)
Nëna e 5 fëmijëve nxjerr fotot intime nga...(FOTO)
Nëna e 5 fëmijëve nxjerr fotot intime nga...(FOTO)
Nëna e 5 fëmijëve nxjerr fotot intime nga...(FOTO)

Mos i humb