22:32 / E Hënë, 19 Tetor 2020

Nesër mëkat nëse nuk qëndroni gjatë mbrëmjes në shtëpi, Liga e Kampionëve rikthehet përsëri

Nesër, Liga e Kampionëve rikthehet përsëri në aksion.

Tetë ndeshje gjithsej janë në program nesër, transmeton Indeksonline.

Dy ndeshjet hapëse janë nga ora 18:55: Dynamo Kiev-Juventus dhe Zenit-Club Brugge.

Ndeshjet më interesante nesër janë: Chelsea-Sevilla, Lazio-Dortmund dhe PSG-Manchester United.

Vedat Muriqi pritet që nesër të bëj debutimin e tij në Ligë të Kampionëve kundër Dortmundit./Indeksonline/