08:28 / E Enjte, 30 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Neymar dhe Cavani përplasën përsëri (Video)

Neymar dhe Cavani duket se kanë pasur një përplasje tjetër gjatë ndeshjes në fitoren 2-0 kundër Troyes.

Fillimisht braziliani mori topin për të goditur penalltinë, por më pas atë e rrëmbeu uruguaiani.

Lojtari më i shtrenjtë në botë, me sa duket, u largua me këmbëngulje përpara se Cavani të kishte humbur penalltinë. /IndeksOnline/

Temat: