23:48 / E Hënë, 01 Mars 2021 / Ç.Q

Neymar do të mungoj edhe në ndeshjen e dytë kundër Barcelonës?

Futbollisti brazilian i PSG, Neymar Junior me shumë gjasë pritet të mungoj edhe në ndeshjen e dytë kundër Barcelonës.

Ai po vazhdon rikuperimin nga lëndimi, por mediat në Spanjë po raportojnë që ai nuk do të mund të kthehet në kohë, transmeton Indeksonline.

Ndeshjen e parë PSG e fitoi me rezultat 1:4 dhe tash do të luaj si vendas.

Mbetet të shihet nëse PSG do të arrij të ruaj këtë rezultat apo do të dështojnë sikurse në vitin 2017./Indeksonline/