16:39 / E Premte, 16 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Nga Keqekolla, Liberta Spahiu “tërbon” me pamje

Liberta Spahiu është njëra nga prezantueset më të njohura shqiptare.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Veshur me fustanin ngjyrë të zezë, kombinuar po ashtu me flokët e kapura dhe grimin e lehtë Liberta dukej e mahnitshme.

Por, ajo që bënë përshtypje është edhe etiketimi i vendit, ku tregon se fotografitë janë realizuar në fshatin Keqekollë.

“Kqyrni shoqe cka ka rritur nana Jo Po…? Kqyrni mire, nxineni edhe naj dite qet diell se… dimri po vjen” ka shkruar Liberta bashkangjitur me fotografitë./Indeksonline/