09:24 / E Premte, 02 Nëntor 2018

Nga Madridi, Dua shfaqet e rraskapitur!

Dua Lipa është shumë e angazhuar me projekte dhe koncerte.

Të tillat duket se e kanë lodhur këngëtaren e njohur shqiptare, transmeton Indeksonline.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo në “Instagram” e shohim në aeroport me bagazhin dhe gjësendet e saj. Por, ajo dukej e rraskapitur!

Ndryshe, këto imazhe bukuroshja shqiptare i ka realizuar në Mardrid./Indeksonline/

Mos i humb