08:36 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Nihani me një grim ‘të çmendur’, të tillë nuk e keni parë (Foto)

Neslihan Atagul cilësohet si ndër femrat më të bukura e cila karakteristikë të kësaj bukurie ka natyralitetin.

Rolet kryesore janë gjithmonë të rezervuara për të pr shkak të pamjes dhe talentit të Neslihan.

Atë rrallë e shohim më shumë grim, por pasi që ëshë fytyrë e shumë markave të njohura turke, Neslihan duhet të dalë nga vetvetja.

Me një grim të tillë atë asnjëherë nuk e kemi parë.

Temat: