15:25 / E Hënë, 28 Tetor 2019 / indeksADMonline

Nis takimi i grupeve punuese LDK – VV

Ka nisur takimi mes grupeve punesve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Takimi po mbahet në selinë e LDK-së në kryeqytet, derisa pritet të diskutohet për koordinim rreth zhvillimit ekonomik në qeverisjen e ardhshme.