16:29 / E Martë, 11 Qershor 2024 / MSH

Një “bombë” në Maldive, Megi Pojani nis pushimet

Ylli i njohur televiziv, Megi Pojani, zyrtarisht ka nisur pushimet.

Bukuroshja ka zgjedhur që sezonin veror ta nisë në Maldive, nga ku ka pozuar me bikini dhe ka publikuar një seri fotografish të vendit, shkruan Indeksonline.

Si zakonisht, Megi nuk dështon t’i vëjë në pah format bombastike trupore, që ngacmojnë imagjinatën.

Por a do të jenë këto pushimet e vetme të Megit këtë vit?

Mbetet të shihet.