10:12 / E Premte, 22 Janar 2021 / M. M

Një çift i lumtur si Justin dhe Hailey

Këngëtari i njohur, Justin Bieber, ka publikuar një fotografi të përbashkët përkrah bashkëshortes së tij, Hailey Bieber.

Çifti i njohur duket tejet të lumtur përkrah njëri- tjetrit, shkruan IndeksOnline.

“Pjesa më e mirë e ditës”, ka shkruar Bieberi krahas fotografisë. /IndekSOnline/