23:49 / E Enjte, 11 Janar 2018

Një infermiere shembull si kjo do ta donte çdo fëmijë, ja çfarë tretmani i bënë këtij vogëlushi (Video)

Kjo infermiere bëri veprime mjaftë mbresëlënëse duke i dhënë tri vaksina një fëmije që në fillim ishte shume nervoz, por që në fund ai u nda shumë i kënaqur nga ajo.

Infermierja nga St Petersburgu në Florida, në fillim i premtoj vogëlushit 5 dollarë nëse nuk do të bënte probleme.

Pas tri vaksinave vogëlushi mori 5 dollarët e premtuar dhe falënderoj infermieren për shërbimin e saj. /Indeksonline/