12:03 / E Premte, 01 Mars 2024 / L K

Një kroat shënon një nga golat më të bukur kohëve të fundit në Gjermani (Pamje)

Dominik Dabić ka bërë senzacion me një gol të shënuar në Gjermani.

Në një ndeshje të ligës amatore midis FT Munich dhe TSV Waldtrudering, Babic ka bërë mrekullinë në një aksion.

U duk se kroati po e humbiste në aksion, por mënyra se si e përfundoi atë është thjesht fantastike./Indeksonline/