14:12 / E Diele, 02 Shtator 2018

Një nënë si Kylie, bjondina më sexy

Ylli amerikan Kylie Jenner është një nga blogeret më të famshme, e cila është tejet aktive në Instagram.

Përveç, produkteve kozmetike që ajo tashmë ka në treg, modelja publikon foto të bukura nga angazhimet e saj, duke ekspozuar format trupore, shkruan Indeksonline.

Por, pjesë të rëndësishme të jetës dhe tani edhe Instagramit zë vajza e saj e vogël, North.

Së fundmi, bukuroshet janë fotografuar në një vend relaksues.

Shumë lehtë bien në sy vijat e trupit të Kylie, e cila me bikini të gjelbërta e zbukuron edhe më tepër pamjen./Indeksonline/.