18:07 / E Hënë, 30 Prill 2018 / indeksADMonline

Një Pamela Anderson e re? (Foto)

Pamela Anderson është modelja më e famshme e revistës “Playboy”. Ajo ka rekordin e 14 kopertinave gjatë karrierës së saj të shkëlqyer, që janë realizuar në periudhën 1989-2015.

Por, duket se tashmë ka dalë një modele e re që ka marrë stafetën e Pamelës në revistën për të rritur. Bëhet fjalë për Jessika Gotti, e cila ngjan me 50-vjeçaren te flokët dhe sytë.

Për të bërë krahasimin e tipareve të tjera, shikoni fotot e mëposhtme.