23:46 / E Diele, 11 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Pamela Anderson nuk di të plaket (Foto)

Ylli televiziv Pamela Anderson duket se nuk e ka ndërmend të plaket.

Megjithëse është 50 vjeçare ajo ka realizuar disa poza në të cilat duket mjaftë seksi dhe joshëse, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Ylli i ‘Baywatch’ kishte veshur një palë të brendshme të zeza të cilat vënin në pah format e mrekullueshme trupore të Anderson./Indeksonline/