08:36 / E Martë, 03 Tetor 2023 / mp

Një serbit në Leposaviq, iu sekuestrua mishi që tentoi ta fus ilegalisht

Policia e Kosovës  gjatë patrullimit në Leposaviq, ka ndaluar të dyshuarin mashkull serb me automjetin e tij, ku gjatë kontrollit në bagazh i është gjetur një sasi e mishit të ngrirë me një fletë dërgesë.

Me vendim të prokurorit, automjeti dhe malli i janë sekuestruar. Rasti në procedurë hetimore.