08:15 / E Diele, 18 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Njihuni me masazhatorin më “fatlum” në botë!

 Masazhi është mënyra më e mirë për të larguar lodhjen dhe dhimbjen në trup.

Kështu një burrë në Kinë ka bërë një ofertë më rastin e vitin të ri kinez, duke bërë masazh falas për ata që kanë dhimbje gjoksi.

Ajo që bie në sy është fakti se burri i bën masazh femrave duke u fërkuar gjoksin pa u bezdisur aspak.