14:25 / E Diele, 11 Mars 2018

Njihuni me policen seksi që u bë e famshme nga Veliaj (Foto)

E quajnë Disilva Muçopata dhe është policja seksi që u bë e njohur në të gjithë Shqipërinë falë Lali Erit. Ishte pikërisht kryetari i bashkisë së Tiranës ai që publikoi në Facebook foton e polices më 8 mars dhe nuk ngeli njeri pa ia ngulur sytë, pa i bërë disa komente e pa kërkuar për të në rrjetet sociale.

Edhe pse policie, me format trupore dhe pamja që ka, vajza bën që të gjithë meshkujt të kthejnë kokën kur ajo kalon në rrugë.

Disilva duket se veç punës, është e apasionuar edhe me jetën e natës, të cilën e frekuenton rregullisht dhe në mënyrë popullore mund të themi se s’ka lënë vend pa vajtur. Provokuese, joshëse e me forma të bëshme, më poshtë gjeni disa prej fotove të vajzës për të cilën urojmë të jetë po aq police e zonja, sa edhe modele bukuroshe.