16:19 / E Premte, 31 Gusht 2018 / indeksADMonline

Njoftim për pishinën e Gërmisë, data e mbylljes dhe ka lirim në çmime

Pishina e Gërmise do të jetë e hapur edhe këtë vikend.

Gjatë këti vikendi çmimet do lirohen për vizitorët e rritur do të jenë 2 euro, ndërsa deri me tani ka qenë 3 euro, kurse për fëmijët pagesa mbetet e njëjt 1euro.

Koha për vikend pritet të jetë e mirë, andaj do të jetë vikendi i fundit që do të shfrytëzohet për këtë vit kjo pishinë./Indeksonline/

Temat: