23:15 / E Martë, 24 Prill 2018 / indeksADMonline

Notat e futbollistëve, ja sa u vlerësua Salah (Foto)

Liverpooli ka mposhtur Roman me rezultat 5-2 nA� ndeshjen gjysmA�finale tA� LigA�s sA� KampionA�ve.

NA� kA�tA� ndeshje kanA� shkA�lqyer dyshja Salah dhe Firmino tA� cilA�t shA�nuan nga dy gola.

Ata janA� vlerA�suar me notA�n mA� tA� lartA�, ndA�rsa epiteti i mA� tA� mirit iu dha egjiptianit. /IndeksOnline/

Temat: