14:22 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Nuk do ta njihni, Enca po duket e tmerrshme pa grim (Foto)

Enca në një story të postuar në “Instagram” po duket shumë më keq se që e keni paramenduar pa grim.

Enca i kushton shumë rëndësi dukjes së saj dhe mund të themi që tërë kohën shfaqet me grimin e rënduar dhe efekte “Snap Chati”.

Por këtë herë duket se as efektet nuk i kanë bërë punë dhe ajo po duket shumë keq pa grim dhe mezi njihet.

Shikoni se si duket Enca./Indeksonline/

Temat: