14:38 / E Mërkurë, 25 Korrik 2018 / indeksADMonline

Nuk është hajgare, 38-vjeçari sot kryen testet mjekësore te Blutë e Londrës (Foto)

Skuadra e Chelseas pritet që sot ta finalizoj transferimin e portierit, Robert Green.

Portieri legjendar nga Anglia do t’i bashkohet Bluve të Londrës gjatë këtij afati kalimtar me parametra zero, shkruan IndeksOnline.

Siç njofton “Sky Sport”, Green do të nënshkruaj kontratë një vjeçare.

38-vjeçari luajti për skuadrat, Norwich, West Ham, QPR, Leeds United dhe Huddersfield./IndeksOnline/