20:02 / E Diele, 01 Korrik 2018 / indeksADMonline

Nuk është Messi e as Maradona, është Edon Zhegrova (Video)

Njëri nga futbollistët kosovar më premtues për momentin, Edon Zhegrova po shfaq talentin e tij të jashtëzakonshëm.

I njohur si Messi Kosovar, 19 vjeçari po e dëshmon se këtë nofkë e meriton, shkruan indeksonline.

Ai ka shënuar një gol shumë të bukur në ndeshjen miqësore, që Genk e fitoi 5-0 kundër The Sport.

Futbollisti i Kosovës arriti të depërtoj i vetëm në mbrojtje dhe të shënoj golin e parë në ndeshje. /IndeksOnline/

Temat: