19:00 / E Hënë, 24 Qershor 2019

“Nuse me dashni” projekti më i ri i Osman Imerajt

Këngëtari i mirënjohur, Osman Imeraj ka publikuar projektin e tij më të ri.

“Nuse me Dashni” quhet kënga e re e Imerajt, shkruan Indeksonline.

Teksti dhe muzika janë bërë nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi nga Labinot Mezin.

Projekti i fundit i këngëtarit ishte “Ta dish sa shumë të dua”./Indeksonline/