23:41 / E Enjte, 13 Shtator 2018 / indeksADMonline

Nusja ‘e kall’ dasmën, tund të pasmet para mysafirëve

Nusja e dridhi dasmën me një vallëzim provokues në pritje të sallës së dasmës.  Ajo bëri një performancë të pabesueshme akrobatike para se të vishte fustanin e bardhë.

Stephanie Payne, nga Teksasi, më pas eci me një fustan të mahnitshëm prej ari të gjërë para se të thoshte se ‘unë e pranoj partnerin Justin’, transmeton Indeksonline.

Por, Stephanie kishte një ndryshim të shpejtë të kostumeve , duke hyrë në sallë me diçka më të zbuluar, me pantallona të zeza, çizme të larta deri në gjunjë dhe një maskë të kuqërremtë.

Mysafirët e saj u ulën dhe pritnin të dal nusja, por ata mbetën të habitur kur ajo hyri dhe filloi të gjunjëzohej e bënte atë vallëzim.

Nusja mahnitëse pastaj tregoi aftësitë e saj akrobatike duke bërë gjeste të tilla para dhëndërit dhe një rrokullisje të përparme në formë ylli.

Turma në dasmën e Hjustonit mund të dëgjohet duke brohoritur gjatë performancës së papritur./Indeksonline/.