18:20 / E Shtunë, 13 Janar 2018 / indeksADMonline

Oh zot, o zot, çfarë goli nga Bersant Celina

Super-talenti i Përfaqësuesës së Kosovës, Bersant Celina, po vazhdon me paraqitje fantastike te skuadra angleze Ipswich Town.

Ipswich ka mposhtur Leeds-in me rezultat minimal prej 1-0.

Golin e vetëm dhe të fitores për vendasit e shënoi pikërisht Celina. Ky gol mund të cilësohet si një nga më të mirët që ka shënuar ndonjëherë margaritari kosovar. /IndeksOnline/