00:02 / E Diele, 15 Prill 2018 / indeksADMonline

Oliver: Nuk pranoj kritika nga ata tA� cilA�t janA� tA� dA�nuar pA�r mashtrime dhe trukime

Pas shumA� polemikave dhe deklaratave, gjyqtari i ndeshjA�s Juventus – Real Madrid, ka reaguar duke dhA�nA� njA� deklaratA� mjaft tA� guximshme.

a�?Merrem tA�rA� kohA�n me bamirA�si , kam hapur shumA� lokale ndihme brenda spitalit tA� Cramligton pA�r tu ndihmuar tA� sA�mureve , e gjitha kjo nA� baza vullnetare. Nuk pranoj kritika nga ata tA� cilet jane tA� denuar pA�r mashtrime dhe trukime tA� ndeshjevea�?. ka deklaruar Michael Oliver. /IndeksOnline/

Temat: