18:32 / E Shtunë, 14 Korrik 2018 / indeksADMonline

Olta Gixhari ngrit këmbët dhe provokon keq (Foto)

Aktorja shqiptare Olta Gixhari shpesh di të jetë edhe provokuese.

Biondina atraktive përmes një fotografie të postuar në llogarinë Instagram ka joshur me gjestin që ka bërë.

Ajo shihet në një sallon bukurie, teksa ka ngritur këmbët mbi tavolinë, por edhe duket që s’ka të veshur reçipeta.


Ndryshe ajo shquhet për linjat trupore dhe bukurinë natyrale, prandaj shpesh është mjaftë e komentuar edhe në rrjetet sociale./Indeksonline/