16:47 / E Shtunë, 28 Prill 2018 / indeksADMonline

Olta Gixhari pyet nëse nëna e saj është me e bukur se ajo (Foto)

Një nga aktoret më të talentuara, por edhe më të komentuara pikërisht për bukurinë dhe linjat trupore është dhe Olta Gixhari, shkruan Indeksonline.


Bukuroshja nga Shqipëria ka postuar një instastory teksa ka pyetur ndjekësit e saj nëse është më e bukur nëna e saj apo ajo, por edhe nëse ngjasojnë.
Ndërsa janë sytë ngjyrë qielli që i paska trashëguar aktorja nga nëna e saj./Indeksonline/