15:31 / E Hënë, 17 Shtator 2018 / indeksADMonline

OnePlus do të fillojë të bëjë televizorë

Të njohur për prodhimin e telefonave të mençur dhe kualitetin e tyre, OnePlus tash do të fillojë të prodhoj diçka tjetër, transmeton Indeksonline.

Ajo do të fillojë biznesin e prodhimit të televizorëve. Këtë e ka konfirmuar shefi i OnePlus, Pete Lau.

Ende nuk ka ndonjë informacion se si do të jetë televizori  OnePlus por përdoruesit e kompanisë janë të emocionuar të shohin se çfarë produkti do të sjellin./Indeksonline/

Temat: