17:16 / E Enjte, 17 Maj 2018

Orinda Huta ani pse shtatzënë, bën lëvizje të ‘rrezikshme’ (Foto)

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare Orinda Huta është në pritje të ëmbël.
Ajo dhe bashkëshorti i saj Turjan Hyska do të bëhen shumë shpejtë prindër të fëmijës së tyre të parë.


Derisa dyshja që i dha fund beqarisë vitit që lamë pas po e shijon këtë ndjesi, është këngëtarja ajo që ka ‘befasuar’ me fotografinë e saj të fundit, shkruan Indeksonline.

Ani pse shtatzënë Orinda ka kërcyer, për ta realizuar një fotografi./Indeksonline/