14:41 / E Premte, 30 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Orinda Huta reflekton bukurinë dhe thjeshtësinë në fotosesionin e ri

Orinda Huta ka publikuar imazhe të reja në llogarinë saj të ‘Instagramit’.

E njohur për thjeshtësinë dhe bukurinë e saj natyrale, Orinda në pozat që ka publikuar ka ardhur në një fotosesion interesant dhe artistik, shkruan Indeksonline.

Binodina me sytë e kaltër edhe këtë herë ka shkëlqyer me dukjen dhe butësinë që ajo çdo herë transmeton.

Kujtojmë që Orinda është e martuar me prezantuesin e njohur, Turjan Hyska./Indeksonline/

Temat: