20:48 / E Diele, 14 Janar 2018 / indeksADMonline

Oriola Marashi lë pa fjalë me këtë foto: Nëse ferrari do të ishte femër! (Foto)

Është një nga femrat më të përfolura dhe më të komentuara të momentit.

Bëhet fjalë për modelen shqiptare Oriola Marashi e cila shquhet për linjat e saj trupore, tejet seksi.


Duke qenë një femër e kompletuar ajo nuk heziton të ekspozohet madje shumica e imazheve të saja të publikuara në rrjetin social Instagram janë të tilla.


Por sonte ajo i jep vulë provokimit. Me të brendshme të kuqe dhe me një krahasim të fortë, ajo ka goditur por edhe ka lënë pas shumë femra shqiptare./Indeksonline/