21:56 / E Enjte, 08 Nëntor 2018

Oriola Marashi shfaqet ‘përvëluese’, gjysmë e zhveshur në imazhin e fundit

Modelja Oriola Marashi vazhdon të tërheqë vëmendje me linjat e saj impresive.

Ajo ka publikuar një imazh në të cilin shihet gjysmë e zhveshur derisa mbulon gjoksin me duar, shkruan Indeksonline.

Oriola, paraqitet ‘përvëluese’ dhe mjaft seksi në imazhin të cilin ka kohë që e ka realizuar por e ka risjellur për adhuruesit e saj përmes ‘InstaStory’.

Ndryshe, Oriola përveç karrierës si modele ajo ka nisur punën edhe për një projekt muzikor./Indeksonline/