19:08 / E Enjte, 11 Tetor 2018

Pak para ndeshjes, tifozët kosovarë e ‘kallin’ atmosferën [Pamje]

Tifozët kosovarë kanë filluar tanimë të  afrohen afër stadiumit “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në mbështetje të Kosovës ndaj Maltës.

Me fishekzjarre të shumta dhe brohoritje të ndryshme “Dardanët” po krijojnë atmosferë të jashtëzakonshme në kryeqytet, shkruan Indeksonline.

Ndryshe, ndeshja mes Kosovës  dhe Maltes do të zhvillohet prej orës 20:45, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Më poshtë pamje:

/Indeksonline/