12:11 / E Mërkurë, 21 Gusht 2019

Pamje nga stërvitja e Messit, “pleshti” gati për aksion

Messi nuk ishte në gjendje ta ndihmojë Barcelonën në humbjen ndaj Athletic Bilbaos në ndeshjen e parë të sezonit të ri në La Liga.

Argjentinasi ishte i lënduar dhe nuk mundi të rikuperohej me kohë.

Ndërsa është në mëdyshje edhe paraqitja e tij në ndeshjen e dytë në ligë ndaj Betisit si nikoçir, shkruan Indeksonline.

Megjithatë, bazuar në pamjet e publikuara nga mediat e huaja, Messi është i gatshëm për aksion.

Mbetet të shihet nëse Messi do të jetë jetë në gjendje të luaj dhe ta ndihmojë ekipin e Barcelonës/Indeksonline/