17:08 / E Shtunë, 03 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Pamjet dhe detaje për Xiaomi Mi Note 4

Edhe pse kompania Xiaomi nuk ka publikuar ndonjë pamje të Mi Note 4, ato tashmë janë zbuluar. 

Nga pamjet e para të zbuluara shihet që Mi Note 4 do të ketë tre kamera të pasme, transmeton Indeksonline.

Sipas spekulimeve të fundit procesori do të jetë Snapdragon 710 dhe kapaciteti i baterisë do të jetë 5000 mAh.

Çmimi fillestar thuhet të jetë 285 dollarë. Kompania Xiaomi këtë vit ka pasur një rritje të shpejtë duke ju shkaktuar probleme gjigantëve të mëdhenj si Samsung dhe Apple./Indeksonline/