20:43 / E Diele, 28 Janar 2018

Pantallonat ‘Everlane’ që të gjithë po i presin (Foto)

Nëse disa njerëz shprehen të interesuar për diçka, përfundimisht të  gjitha do ta duan atë.

Dhe kjo është e ngjashme me atë çfarë po ndodhë me markën e pantallonave ‘Everlane’, transmeton Indeksonline.

Everlane sapo ka nxjerrë në treg pantallonat e ri, të thjeshtë, klasik dhe në shumë nuanca të ndryshme.

Madje thuhet se janë me çmim të arsyeshëm dhe shumë të mirë për trupin./Indeksonline/